Menu
Your Cart

MILESTONE HIR2 9012 3PLUS HEADLİGHT LED PHOTON

MILESTONE HIR2 9012 3PLUS HEADLİGHT LED PHOTON
MILESTONE HIR2 9012 3PLUS HEADLİGHT LED PHOTON
Vergiler Hariç: 2.340,45₺
  • Stok Durumu:
  • : PHOTON
  • Ürün Kodu: ML2632
  • SKU: 86914687
  • UPC: 576000004017
ADET SEÇİN
Ürünün Fiyatı
2.808,54₺
İndirimli Fiyatı
2.808,54₺

Ürünlerimiz birinci sınıf kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir ve replika ürün satışı yapılmamaktadır.

Aldığınız ürünün orjinal olduğundan emin olmak için yetkili satıcılardan almanızı tavsiye ederiz.

Photon 'un satış fiyatları, biz de görünen satış fiyatlarıdır.

Garanti veya iadelerinizin daha hızlı sonuçlanması için yetkili satıcılardan almanızı tavsiye ederiz.

Photon   Milestone HIR2 9012 3 Plus ML2632


Photon MILESTONE ;   bugüne kadar ürettiğimiz en iyi  LED Far  aydınlatma ürünümüz ve yol aydınlatma konusunda bugüne kadar ulaştığımız en üst noktadır!

LED ürünlerin popülaritesi teknik açıdan uygun olmayan birçok ürünün herkes tarafından alınıp satılmasına sebebiyet vermiş ve maalesef uygun olmayan birçok ürün piyasada satılır hale gelmiştir.


Photon MILESTONE tüm teknik testleri yapılıp sadece Lümen değeri değil LUX değer ölçümleri de 3 büyük markanın araçlarında yapılarak imalat aşamasına geçilmiştir.


Kaliteli bir LED üründe aranması gereken en temel özellik objeleri gösterebilme kapasitesi ve ona ait teknik değerlerin uygunluğudur.


LED ürünlerde KELVIN değeri ne kadar yüksek olursa, göz alma ve Göze parlak görünme miktarı artmaktadır. Fakat yüksek KELVIN göz sağlığına son derecede zararlı ve objeleri gösterebilme konusunda da inanılmaz derecede zayıf kalmaktadır.


Maalesef günümüzde yüksek KELVIN değerlerine sahip LED ürünler üretilmekte ve gözün aldanması sonucu çok efektif aydınlatma alınacağı düşünülerek satın alınmaktadır.


Bir araç sürücüsünün yoldaki yüksek KELVIN değerlerine sahip bir LED aydınlatma veya Xenon aydınlatmasına bakarak yol alıyor olması belli bir zaman sonra göz yorgunluğuna sebebiyet verecek bu da sürüş güvenliğini bozacaktır.


Photon MILESTONE bu konuda gerekli hassasiyetin gösterildiği hem müşteri memnuniyeti hem de yol güvenliği açısından en optimum seviyede KELVIN ve LUX değerleri dengelenerek istenilen beyaz ışık ve yol görme kabiliyetine sahip olacak şekilde üretilmiştir.


Profesyonel mimarisi aynı ürünün hem 12V hem de 24V araçlarda sorunsuz çalışmasını temin etmektedir. Var olan CAN-BUS yapısı yeni araçlarda sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Işık odak noktası her ampulün uluslararası standartlarına göre yapılmış olduğu için FAR ayarı %100 şekilde uygun olmakta ve karşıdan gelen sürücünün gözünü rahatsız etmemektedir.


Bunların haricinde kaliteli bir LED aydınlatma ürününde dikkat edilmesi gereken üç teknik parametre daha vardır. Bu parametreler Ultraviyole, Aydınlatma açısı ve Beyaz ışığınelde edilme şeklidir.


Photon Milestone'da kullanılan LED chip üç temel renk olan Kırmızı, Yeşil ve Mavi ışığın ilgili ışık frekansları kullanılarak tamamen doğal bir beyaz ışık elde edilecek şekilde üretilmiştir. Bunun sonucunda; Milestone led'lerinin ışığı daha ilk kullanımda farkedilebilecek kadar dengeli bir beyaz ışığa sahiptir. Dolayısıyla da gerek aydınlatma gerekse de göz sağlığı gözetilerek kaliteli bir beyaz ışık alma konusunda rakipsiz bir üründür.


Photon Milestone her bir parametre de gereken hassasiyet gösterilerek üretilmiştir, gönül rahatlığı ile kullanılabilir.


Photon Milestone Avrupa dahil olmak üzere OEM haricinde Aftermarket'te bulunabilecek en iyi Led dönüşüm Kit'idir.


MARKA VE SERİSİ : Photon Milestone +3 Plus Serisi


AMPUL TİPİ : HIR2 9012


VOLT : 12/24 Volt


WATT : 35 Watt


KELVIN ( Yanma Rengi ) : 6000 Kelvin ( Beyaz )


LUMEN ( Yanma Gücü ) :10000 Lümen ( Şimşek Etkili Ve Yüksek Yol Gösterme Performansı )


CAN-BUS ( Arıza Işığı ) :Yakmaz ( Yüksek Can-bus )


KULLANIM YERLERİ :Kısa Far & Sis Far & Uzun Far


PAKET İÇERİĞİ : 2 Adet Led ( 1 Set )

Türkiye içerisine gönderilen siparişler için iade ve değişim

Sürat Kargo iade kodu 

1290013966

Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.

Buna rağmen Umutotoyedekparca.com yapılmış olan alışverişlerde fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde dilediğiniz zaman iade konusunda destek olmaktayız. İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir.

İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır.

Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.


Nasıl Değişim Yapabilirim?

İnternet Mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası ile birlikte göndermeniz durumunda değişimi yapılmaktadır.


Nasıl İade Yapabilirim?

Umutotoyedekparca.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ürünleri, 14 gün içinde iade edebilirsiniz (Elektronik ürünler hariç).

Bunun için; İade Adresimiz: UMUT OTO YEDEKPARÇA AKSESUAR MERKEZ MAHALLESİ KEHRİBARCI SK NO:33/A GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL

Etiketler: MILESTONE HIR2 9012 3PLUS HEADLİGHT LED PHOTON